Dne 1.1.2002 zahájil svou oficiální činnost golfový klub Golf Club UNO Ústí nad Orlicí. Snahou klubu je propagace tohoto stále populárnějšího sportu v našem regionu s cílem jeho rozšíření mezi co nejširší veřejnost. Velký důraz je přitom kladen na mládež.

Foto klubu

Zázemí:

V současné době je v provozu CELOROČNÍ TRÉNINKOVÉ CENTRUM, které slouží jak členům našeho klubu za zvýhodněných podmínek, tak i široké veřejnosti.
Všem zájemcům je k dispozici znormované 9-ti jamkové hřiště s tréninkovými plochami v obci Hnátnice (cca. 7 km od Ústí nad Orlicí směr Letohrad).

V České Třebové je k dispozici golfový simulátor.

Obě tato zařízení slouží stávajícím i budoucím golfistům ke zdokonalení golfového švihu.

Tréninkové hřiště v Hnátnici je možné využívat i pro pořádání různých firemních akcí spojených s výukou golfu a pořádání zábavných soutěží golfové hry.

Golf Club UNO
Čs. Armády 1181