Dle rozhodnutí výboru GCUNO, bude hřiště, driving range a recepce v provozu od soboty 5.4.2014 dle provozní doby která je uvedena na našich webových stránkách www.gcu.cz.

Upozorňuji, že ještě minimálně týden, budou uzavřeny jamky č 7, 8 a 9 z důvodu rekonstrukce odpališť a greenů.

Hráčům, kteří si hradí fee na našem hřišti, bude nabídnuta varianta 3 x 6 jamek na spodní části hřiště. Věřím, že tuto situaci pochopíte a společně se budeme těšit na nově zrekonstruovaná odpaliště a greeny na horní části hřiště.

Dále chci upozornit naše členy, že federační kartičky  a kartičky člena klubu s rozpisem turnajů, budou proti podpisu předávány od pondělí 14 .4. 2014.

Tyto klubové kartičky zajistí, označení naši členské základny na členy, kteří mají uhrazené plné členství a na členy s udržovacím členským poplatkem.

Rozdíl mezi tímto členstvím, je především v tom, že členové kteří mají zaplaceno pouze udržovací členství, mají na hřiště přístup pouze v pracovní době hřiště, po zaplacení vstupního poplatku na driving range nebo případně po zaplacení hracího fee na hřiště.

Členové kteří do dnešního data neuhradili řádné klubové poplatky, jsou na serveru čgf zablokováni a do zaplacení členských poplatků mají na hřiště a tréninkové plochy vstup zakázán.

Věřím, že těchto členů bude v letošním roce minimum.

Všem hráčům přeji v nové golfové sezóně spoustu pěkných golfových zážitků a těším se na setkání.

Cvik Robert

sportovní manager